«Цього року конкуренція збільшилася». Микола Котенко – про срібло ЄЮОФ-2023
27 Липня 2023 Поділитися
«Цього року конкуренція збільшилася». Микола Котенко – про срібло ЄЮОФ-2023

Чемпіон минулорічного Європейського юнацького олімпійського фестивалю 2022 в Банській-Бистриці плавець Микола Котенко, підтвердив свій високий клас і цього разу. На дистанції 200 метрів батерфляєм спортсмен у півфіналі встановив юнацький рекорд України, а у фіналі знову завоював нагороду, щоправда, на цей раз срібного ґатунку.

В коментарі пресслужбі НОК України Микола зізнався, що результат міг бути кращим, якби не прикра хвороба за три тижні до змагань, а також велика конкуренція зі сторони суперників:

«На жаль, за три тижні до змагань я захворів, тому відчував себе не найкращим чином. Думаю, якби не ця хвороба, мав би більше можливостей краще себе реалізувати.

Перед фіналом я трохи перенервував, тому не вдалося завоювати золоту нагороду. Те, що у півфіналі я побив юнацький рекорд України – на це не вплинуло. Часу відновитися було вдосталь.

З минулорічного Європейського юнацького олімпійського фестивалю в мене залишилися лише найкращі спогади. Було дуже весело і гарні результати, особливо, в плаванні. Цього року конкуренція збільшилася, суперники демонструють більш високі результати, але ми намагаємось не відставати», - підсумував Микола. 

Медіа