Українські збірні з баскетболу 3х3 виходять у чвертьфінал ЄЮОФ-2023
28 Липня 2023 Поділитися
Українські збірні з баскетболу 3х3 виходять у чвертьфінал ЄЮОФ-2023

На XVII Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у словенському Маріборі звершився груповий турнір у баскетболі 3х3, за підсумками якого і наші дівчата, і наші юнаки вийшли у плей-оф!

Жіноча команда під керівництвом Дмитра Неволіна стартувала з двох перемог. Ірина Бугайова, Анастасія Шепелюк, Євгеній Безкоровайна та Катерина Коваль, вигравши у Нідерландів (18:10) та Ізраїлю (22:5), достроково гарантували собі путівку у чвертьфінал. Після чого у напруженій боротьбі за перше місце в групі B поступилися Португалії (15:18).

Сьогодні, в 1/4 наші дівчата зіграють з лідерками квартету D та господарками майданчика Словенією (початок о 12:55). Так само впевнено розпочали турнір і наші юнаки. Підопічні Ярослава Ковальова виграли перші два матчі в групі – проти Грузії 21:11 та Польщі – 21:14, а вчора у наднапруженому та драматичному протистоянні на останній секунді поступилися Німеччині (19:20). 

Тож, посівши друге місце у групі A, Богдан Бур, Микита Кобилінський, Назар Король та Богдан Маліч у чвертьфіналі вийшли на лідерів квартету С збірну Сербії (гра сьогодні, початок о 15:35).Вмикайте трансляцію і вболівайте за збірну України, для наших юних спортсменів дуже важлива ваша підтримка! Разом сильніші!

Медіа