Андрій Бурдун, тренер срібної призерки ЄЮОФ-2023 Анни Олійник-Корнійко: «Срібна медаль на змаганнях такого рівня – це хороший результат»
29 Липня 2023 Поділитися
Андрій Бурдун, тренер срібної призерки ЄЮОФ-2023 Анни Олійник-Корнійко: «Срібна медаль на змаганнях такого рівня – це хороший результат»

Українка Анна Олійник-Корнійко здобула сьому нагороду нашої команди на XVІI літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у Маріборі, ставши віцечемпіонкою у змаганнях з дзюдо у ваговій категорії до 70 кг. На шляху до другої сходинки п’єдесталу 16-річна киянка перемогла трьох суперниць і зупинити її переможну ходу вдалося лише у фіналі Джулії Марчак з Великої Британії.

«В цілому результат позитивний. Срібна медаль на змаганнях такого рівня – це хороший результат», - прокоментував виступ своєї вихованки тренер Андрій Бурдун.

У розмові з пресслужбою НОК України він зазначив, що місяць тому Анна вже мала поєдинок із головною суперницею – британкою Джулією Марчак. На Кубку Європи дівчата тоді боролися за 3 місце. І Анна впевнено перемогла суперницю.

На питання про те, чого не вистачило Анні для абсолютної перемоги цього разу, Андрій Бурдун сказав: «Думаю, після тієї поразки британка налаштовувалася, готувалася саме до поєдинку з Анною, вивчала її та продумувала тактику боротьби. Анна просто не змогла перелаштуватися. Британка взяла незручний для нашої спортсменки захват. Анна не змогла вчасно перелаштуватися і допустила одну помилку, впала на айпон. Тому тут без шансів. Але ми проаналізуємо цей поєдинок і, думаю, у нас ще все попереду», - окреслив ситуацію тренер срібної призерки Фестивалю.

Ми також віримо, що попереду в нашої дзюдоїстки ще буде багато успішних поєдинків! Бажаємо не здаватися та рухатися вперед!

Медіа