У Черкасах відбулися вітрильні перегони з нагоди Олімпійського дня
28 Липня 2023 Поділитися
У Черкасах відбулися вітрильні перегони з нагоди Олімпійського дня

В акваторії річки Дніпро в Черкасах відбулися змагання Черкаської області з вітрильного спорту на призи відділення НОК України в Черкаській області. Вітрильні перегони присвятили Олімпійському дню.

Тренери та вихованці Черкаської КДЮСШ активно долучилися до організації та участі у змаганнях. Учасники різних вікових груп змагалися в класах «Оптиміст» та «Ультра». Загалом відбулося сім перегонів, під час яких і визначили найкращих спортсменів у двох класах яхт.

У класі «Оптиміст» серед учасників 2011–2013 р.н. переможцями стали: І місце – Данило Будило, ІІ місце – Степан Кононенко, ІІІ місце – Тимофій Мельник. У класі «Оптиміст» 2008-2010 р.н.: І місце – Назар Пасєка, ІІ місце – Даніїл Ніконов, ІІІ місце – Назар Кушнірик.

У класі «Оптиміст» 2011-2013 р.н. серед дівчат переможцями стали: І місце – Марія Безкопильна, ІІ місце – Анастасія Аксьонова, ІІІ місце – Катерина Фурман. У класі «Ультра» 2007-2008 р.н. перемогу здобув Іван Безкопильний. У класі «Ультра» 2006 р.н. і старші переможцями стали: І місце – Ростислав Лєвцов, ІІ місце – Рустам Регеда, ІІІ місце – Артем Головко.

Відділення НОК України в Черкаській області відзначило призерів олімпійськими сувенірами.

«Зараз у Черкасах багато людей докладає зусиль для відродження та розвитку вітрильного спорту. І ці змагання – один із кроків зацікавити охочих, продемонструвати можливості спортсменів, долучити якомога більше нових учасників. І олімпійський осередок цьому сприяє. Адже цей вид спорту – досить видовищний та динамічний», – зазначає відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста.

Медіа