Рівненщина зустріла юних олімпійців
01 Серпня 2023 Поділитися
Рівненщина зустріла юних олімпійців

З 23 по 29 липня в словенському Маріборі відбувся ХVII літніх Європейських юнацький олімпійський фестиваль, участь в якому взяли і представники Рівненщини у складі збірної команди України.

У здобутку української команди 12 нагород: 1 – «золото», 5 – «срібла» та 6 – «бронзи». Зокрема, єдиною чемпіонкою української команди на цьогорічному Фестивалі стала рівнянка Ольга Машанєнкова, яка повторила свій минулорічний успіх.

Вже у перший змагальний день на водних доріжках змагались Влада Трачук та Варвара Глущенко з Рівного, березнівчанин Давид Ципан. Вони показали непогані результати на своїх дистанціях, хоча цього і не вистачило їм пройти до фіналів.Третє місце у змаганнях з плавання 200 м на спині на попередніх запливах здобув березнівчанин Антон Денисенко. За крок від п’єдесталу була Євгенія Безкоровайна в змаганнях з баскетболу 3х3.

Після участі у Фестивалі юних спортсменів та тренера з плавання Ірину Лебедь зустрічали та привітали на рідній землі начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпський, голова Відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук, а також рідні та близькі юних спортсменів.

Посадовці привітали команду з успішним виступом та вручили символічні подарунки.

Медіа