14 міст та об'єднаних територіальних громад Вінниччини підняли Олімпійський прапор з нагоди старту XVII літніх ЄЮОФ-2023
24 Липня 2023 Поділитися
14 міст та об'єднаних територіальних громад Вінниччини підняли Олімпійський прапор з нагоди старту XVII літніх ЄЮОФ-2023

Напередодні старту XVII літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який розпочнеться 23 липня у місті Марібор (Республіка Словенія), на Вінниччині за підтримки регіонального відділення НОК України відбулися низка спортивних свят та урочистостей з нагоди підняття прапорів Національного олімпійського комітету України та Державного прапора України.

Загалом у Вінницькій області такі заходи було проведено у 14 містах та об'єднаних територіальних громадах області. Завершальним акордом стало підняття Олімпійського прапора на стадіоні МДЮСШ №1 міста Вінниці.

Участь у заході взяли: заступник голови Вінницької районної державної адміністрації Володимир Коваль, начальник відділу гуманітарного розвитку управління питань правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної війскадміністрації, Жанна Пінчук Володимирівна, працівники відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області, спортсмени краю та вихованці спортивних шкіл.

Присутні вшанували хвилиною мовчання захисників, які відважно боролися за Україну з ворогом, їх мужність і самовідданість, надану можливість нам далі жити й продовжувати свою справу.

Підняв Олімпійський прапор учасник І Юнацьких Олімпійських ігор, рекордсмен України з легкої атлетики Вадим Адамчук.

З вітальним словом до учасників заходу звернулась Жанна Пінчук . «Сьогодні ми захоплюємося і підтримуємо тих, хто поїхав представляти Україну на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Словенії. І закликаємо всіх долучатися до спорту. Адже займатись спортом – це модно та престижно. Бажаю усім спортсменам мати міцні м'язи, силу духу наче сталь, бути успішними, досягати найбільших висот і ніколи не здаватись», - сказала вона.

Після урочистої частини юні вихованці спортивних шкіл віком від 8 до 16 років взяли участь в Олімпійській вікторині. Діти відповідали на питання з історії виникнення та розвитку Олімпійських ігор, різних видів спорту та досягнень українських спортсменів на олімпіадах. За правильні відповіді діти отримали цінні подарунки.

Подаруки та солодощі від Благодійного фонду підтримки та розвитку України, а також сувеніри від відділення НОК України у Вінницькій області отримали всі учасники свята.

Медіа