Розпочато акредитацію ЗМІ для висвітлення IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Канвоні (Корея)
01 Серпня 2023 Поділитися
Розпочато акредитацію ЗМІ для висвітлення IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Канвоні (Корея)

Менше ніж за півроку увага прихильників зимових видів спорту буде прикута до провінції Канвон у Республіці Корея, де з 19 січня до 1 лютого 2024 року проходитимуть IV зимові Юнацькі Олімпійські ігри. Примітно, що ця провінція у 2018 році приймала зимові Олімпійські ігри.

Очікується, що взимку 2024 року Канвон відвідає орієнтовно 2900 людей (з яких 1900 – спортсмени) із 70 країн світу. Організатори ЮОІ-2024 запрошують відвідати захід і представників ЗМІ.

Реєстрація ЗМІ, зацікавлених у висвітленні зимових ЮОІ Канвон-2024, триватиме з 01 серпня до 10 жовтня 2023 року.

Отримати акредитацію для висвітлення заходів можуть медіа, які мають офіційні права для трансляції Ігор та без таких прав, а також журналісти і фотографи, комунікаційники національних олімпійських комітетів та міжнародних федерацій.

Реєстрація відкрита на спеціальному Порталі реєстрації ЗМІ (за посиланням: https://media.gangwon2024.org/).

Організатори Ігор подбають про окремі готелі для ЗМІ, які розташовані у містах, наближених до олімпійських селищ та місць проведення змагань (у кластерах Каннин, Пхьончхан, Чонсон і Хоенсон). Також передбачається надання акредитованим ЗМІ доступу до транспортних послуг. Трансферна служба забезпечить автобусне сполученням між всіма місцями проведення Ігор, у тому числі медіа-готелі та Головний медіа-центр.

Звертаємо увагу! Отримані акредитаційні картки для висвітлення зимових ЮОІ канвон-2024 не слугуватимуть візою для в’їзду до Кореї. Відповідно, кожен самостійно має подбати про отримання відповідних документів, необхідних для в’їзду до Республіки Корея.

Медіа