#OlympiсLab знову завітав у «Золоту рибку» в Одесі
07 Серпня 2023 Поділитися
#OlympiсLab знову завітав у «Золоту рибку» в Одесі

3 серпня на базі Центру розвитку – дитячого садка-школи «Золота рибка» у м. Одеса для дітей літнього табору, серед яких є внутрішні переселенці, Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України за підтримки Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Луганського обласного осередку Олімпійської академії України реалізовано Всеукраїнський проєкт серед дітей та молоді НОК України «OlympicLab».

Цього разу зустріч була спрямована на обговорення теми «Олімпійські та загальнолюдські цінності». Тож дітям пояснили суть найголовніших олімпійських принципів та ідей, і вони впевнилися, що це не тільки спортивні звершення, а й перемоги ідеалів моралі: гуманності, справедливості, рівності та доброчесності.

Дітлахи зацікавлено слухали про події Олімпійських ігор як Стародавньої Греції, так і останніх найголовніших стартів сучасності, про зародження Олімпійських ігор, їх занепад та славне відродження П’єром де Кубертеном.

У рамках заходу відпочиваючі в режимі онлайн-зв’язку поспілкувалися із бронзовою призеркою Олімпійських ігор 2000 року у Сіднеї з велоспорту Іриною Янович. Видатна спортсменка розповіла дітям про свій шлях та досягнення у спорті, а також побажала завжди добиватися своїх цілей.

Від розмов та побажань одразу перейшли до активного способу життя. Хлопчики та дівчатка із завзятістю показали свої успіхи у різноманітних естафетах. На завершення зустрічі всі учасники заходу отримали подарунки від відділення НОК України у Луганській області.

Здорові діти – здорова Україна! І наші спортсмени роблять усе для того, аби заохотити дітей до занять фізичною культурою та спортом.

Медіа