#OlympicLab у Броварах зібрав юних прихильників та прихильниць спорту
07 Серпня 2023 Поділитися
#OlympicLab у Броварах зібрав юних прихильників та прихильниць спорту

4 серпня у спортивному комплексі неподалік Києва для юних вихованців спортивного клубу «Олімпік-Бровари» відділенням НОК України в Луганській області проведено захід у рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту #OlympiсLab за напрямом «Гендерна рівність у спорті».

Захід об’єднав дітей – місцевих жителів та з числа внутрішньо переміщених осіб, хлопців і дівчат, без поділу за статтю. Замість традиційних тренувань цього разу юним спортсменам запропонували дружні змагання з футболу, волейболу, гандболу та вибивного.

І хоча футбол є одним із улюблених видів спорту серед хлопців, проте дівчата із задоволенням долучилися до гри. Граючи в гандбол, діти зрозуміли, що співпраця та стратегія відіграють важливу роль для досягнення успіху. На прикладі гри у волейбол юні спортсмени переконались, що важливий не тільки індивідуальний талант, але й командна гра з іншими учасниками. А гра у вибивного сприяла розвитку швидкості реакції та точності гравців.

Спортивний захід у СК «Олімпік-Бровари», організований Луганськими обласними відділеннями НОК України та КФВС МОН України, став для дітей чудовою нагодою провести активно і цікаво час із однолітками, спробувати себе в різних видах спорту та зарядитися позитивними емоціями.

Спортивні ігри продовжились дружнім спілкуванням за пригощанням смаколиками.

Медіа