Хмельниччина обрала кращих спортсменів липня-2023
08 Серпня 2023 Поділитися
Хмельниччина обрала кращих спортсменів липня-2023

Комісії з нагороджень, преси та комунікації відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області спільно з Хмельницькою обласною асоціацією спортивних журналістів розглянули досягнення спортсменів подільського краю на міжнародних змаганнях та визначили переможців місяця, що минув.

Другий місяць поспіль кращим спортсменом серед дорослих у липні було одноголосно обрано легкоатлетку Марину Бех-Романчук, котра здобула іменну ліцензію на Олімпіаду-2024. 16 липня хмельничанка не лише виборола срібну медаль на етапі «Діамантової ліги» – меморіалі Каміли Сколімовської, в Хожуві (Сілезія, Польща) в потрійному стрибку з результатом 14,70 м, але й перевершила встановлений олімпійський норматив (14,55 м).

У секторі потрійного стрибка у загальному заліку Ліги за сумою очок після трьох етапів змагань Марина перебуває на другому місці. Крім того, титулована українська спортсменка стабільно виступала і в стрибках у довжину на інших етапах «Діамантової ліги»: 4 місце – 6,55 м (2 липня, Стокгольм, Швеція), 6 місце – 6,52 м (20 липня, Лондон, Англія). Наразі у цій дисципліні вона закріпилась на 4 позиції в загальному заліку Ліги.

При визначенні кращого серед перспективних спортсменів (юнаки, юніори та молодь) у гострій конкуренції з призерами міжнародних змагань з тенісу та боксу члени комісій віддали перевагу 19-річній хмельничанці Маргариті Тарканій, котра завоювала золоту медаль в особистому заліку (вправа ГП-12) та дві срібні – у складі збірної команди України у стрільбі по рухомій мішені з пневматичної гвинтівки з оптичним прицілом на дистанції 10 м на чемпіонаті світу серед юніорів зі стрільби кульової (14 – 25 липня, Чангвон, Республіка Корея).

Лауреатки спортивного місяця будуть відзначені подарунками відділення НОК України в Хмельницькій області.

Вітаємо спортсменок та їхніх наставників з вагомими липневими здобутками і бажаємо нових перемог та звершень!

Медіа