OlympicLab завітав на відкритий турнір з настільного тенісу в «Tennis Hub»
07 Серпня 2023 Поділитися
OlympicLab завітав на відкритий турнір з настільного тенісу в «Tennis Hub»

6 серпня у місті Вінниці за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України та Федерації настільного тенісу Вінницької області у Вінницькій області відбувся відкритий турнір з настільного тенісу «TennisHub».

Цього разу турнір відбувся у спортивному комплексі «Fitness Planet» в рамках проєкту OlympicLab за напрямом «Розвиток/добробут – пізнай себе». А головною ідеєю такої ініціативи було залучення до цього виду спорту всіх бажаючих віком від 13 до 55 років. Участь у змаганнях взяли і юні спортсмени-тенісисти спортивного клубу «TennisHub».

Турнір розпочався з вітального слова директора цього спортивного клубу Олега Мудрого, який побажав усім цікавого спілкування та успіху в змаганнях.

Вадим Адамчук – стипендіат відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області, учасник І Юнацьких Олімпійських ігор, розповів учасникам про важливість заняття спортом і залучення до спорту дітей, а також поділився своїми думками про популяризацію та розвиток настільного тенісу на Вінниччині.

Після офіційної частини шляхом жеребкування визначили кваліфікаційні групи і розпочали стикові ігри учасників турніру. До трійки лідерів ввійшли: бронзову нагороду виборов Володимир Тихонов, срібну – Артур Фесенко, а перемогу здобув кандидат у майстри спорту України з настільного тенісу Максим Рубанов.

«Приємно відчувати, що нас підтримують і залучають якомога більше людей для популяризації нашого виду спорту. Це чудова можливість, коли всі бажаючі можуть позмагатись між собою в настільному тенісі, тим самим удосконалити свої вміння та навички», – сказав переможець турніру. Він подякував відділенню НОК України та керівництву клубу за проведення змагань.

На згадку про участь у турнірі всі учасники отримали символічні подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Медіа