#OlympicLab – на столичному спортивному майданчику
11 Серпня 2023 Поділитися
#OlympicLab – на столичному спортивному майданчику

10 серпня представники Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і Луганського обласного відділення НОК України в одному з районів Києва зустрілися й поспілкувалися з вихованцями спортивного клубу «HIT» з таїландського боксу в рамках реалізації проєкту НОК України «OlympicLab» за напрямком «Олімпійський екомодуль».

На свіжому повітрі юні спортсмени провели руханку та виконали різноманітні завдання з ігрових видів спорту. А потім поспілкувалися з провідним спеціалістом Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Наталією Скрипник про важливість збереження навколишнього середовища. У форматі вікторини діти дали відповіді та обговорили різні питання щодо спорту, природи, екології та здоров’я людини.

На згадку про зустріч школярі отримали від НОК України символічні подарунки – зошити та ручки, аби згодом у школі ще більше дізнатися про навколишній світ та його вплив на людину, як і вплив людини на екологію.

Медіа