#OlympicLab завітав до дітей літнього сезону школи «Аквабенд»
14 Серпня 2023 Поділитися
#OlympicLab завітав до дітей літнього сезону школи «Аквабенд»

За ініціативи регіонального олімпійського осередку Сумщини реалізовано Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт Національного олімпійського комітету України #OlympicLab за напрямом «Гендерна рівність у спорті».

Завершилась третя зміна другого літнього сезону школи «Аквабенд», що працює на базі Сумського державного університету. Перед її офіційним закриттям до аквабендівців завітали срібна призерка Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України з біатлону Олена Петрова, багаторазова чемпіонка України зі спортивної ходьби, чемпіонка Європи, бронзова призерка світу зі спортивної ходьби на 50 км Людмила Шелест та представниці управління патрульної поліції в Сумській області Марина Горьковська та Ксенія Красовська.

Гості розповіли дітям про гендерну рівність, зокрема у спорті. Чемпіонки розповіли юнакам і дівчатам про свою спортивну кар’єру та самореалізацію після завершення активних виступів у професійному спорті. Відпочиваючі активно долучилися до дискусії про правовий статус жінок і чоловіків та рівні можливості для реалізації своїх прав та інтересів, рівні можливості для всіх брати участь у всіх сферах життєдіяльності суспільства.

Представниці патрульної поліції розповіли про особливості проходження служби чоловіками та жінками. В ігровій формі повторили з дітьми правила безпеки на дорозі, а також продемонстрували спеціальні ознаки поліцейських (форму, шеврони, жетон) тощо.

Цікавість до порушених тем діти теж проявили з ознаками гендерної рівності – запитання ставили і хлопці, і дівчата. За активність та допитливість усі діти отримали символічні подарунки.

Медіа