Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів липня 2023 року
14 Серпня 2023 Поділитися
Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів липня 2023 року

За підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях протягом липня 2023 року визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю.

У категорії «Олімпійці» спортсменом місяця Донеччини визнано майстра спорту України міжнародного класу з важкої атлетики, представницю Школи вищої спортивної майстерності регіону та міста Дружківка Ольгу Івженко. На чемпіонаті Європи серед юніорок до 20 років вона здобула три срібні медалі у ваговій категорії 59 кг: у вправах ривок, поштовх і в сумі двоборства. Відповідно, звання кращого тренера Донецької області з олімпійських видів спорту в липні отримав наставник Ольги – заслужений тренер України Віктор Романчук.

Заслужений майстер спорту України з радіоспорту, дворазовий переможець, а також срібний і бронзовий призер чемпіонату Європи зі спортивного радіоорієнтування серед дорослих Олексій Іванько та його тренер Юлія Іванько відзначені в категорії «Неолімпійські види спорту». Лауреати представляють Лиманську громаду та Обласну дитячо-юнацьку спортивну школу для дітей.

Переможцями номінацій «Кращий спортсмен» і «Кращий тренер» у видах спорту серед осіб з інвалідністю стали представники міста Бахмут: майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, переможець чемпіонату світу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату в метанні диска Микола Жабняк та його наставник – заслужений тренер України, тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Віктор Лис.

Олімпійська родина вітає спортсменів і тренерів Донеччини з відзнаками. Бажаємо вам успіхів і натхнення для нових перемог!

Медіа