#OlympicLab – у дитячому оздоровчому закладі «Промінь» на Тернопільщині
15 Серпня 2023 Поділитися
#OlympicLab – у дитячому оздоровчому закладі «Промінь» на Тернопільщині

«Гендерна рівність у спорті» – тема для розмови з дітьми, які відпочивають у закладі «Промінь» на Тернопільщині, та долучилися до спортивного заходу напередодні минулих вихідних.

Перед початком спортивних баталій до відпочиваючих звернулися з промовами директор закладу Петро Кулик та багаторазовий призер області з футболу та вчитель фізичної культури у таборі Ігор Карашівський.

Ігор Карашівський акцентував увагу дітей на тому, що помилково багато людей вважають футбол суто чоловічим видом спорту. Адже жіночий футбол набирає популярності у всьому світі. І в Україні багато дівчат зараз займаються цим видом спорту.

Найкраще нові знання засвоюються, коли підкріплені практикою. Тож хлопці та дівчата різних вікових груп, які відпочивають в оздоровчому закладі, взяли участь в естафеті та турні з міні-футболу.

Привітала учасників заходу спитендіатка місцевого осередку НОК України в Тернопільській області Валерія Демчук, кандидат у майстри спорту України з дзюдо та самбо. Вона також розповіла про рівні можливості для хлопців і дівчат у бойових мистецтвах та вручила дітям сувеніри від НОК України.

Медіа