На Миколаївщині Міжнародний день молоді відзначили у спортивному стилі
14 Серпня 2023 Поділитися
На Миколаївщині Міжнародний день молоді відзначили у спортивному стилі

Цього вікенду на узбережжі Тилігульського лиману у рамках відзначення Міжнародного дня молоді відбулися перші регіональні фізкультурно-спортивні ігри задля популяризації здорового способу життя та патріотичного виховання молоді – Tiligul Games.

У рамках заходу відділення Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області та Миколаївський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провели оздоровчі заходи для всіх бажаючих, які перебували на території ландшафтного парку. Майже дві сотні дітей та дорослих взяли участь у руханках та веселих естафетах. Усі переможці були нагороджені призами від «Спорт для всіх» та регіонального відділення НОК.

До заходу долучилися начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, його перший заступник Георгій Решетілов та заступник Валентин Гайдаржи, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, народний депутат України Артем Чорноморов, представники місцевої влади, очільник обласного управління молоді та спорту, майстер спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби Михайло Ніколаєв.

«Всіх вітаю з Днем молоді! Я радий, що ми спільно творимо нову сторінку в житті нашої країни. Багато молодих людей зараз ризикують власним життям заради свободи та мирного майбутнього. Пишаємось та підтримуємо українську молодь!» – звернувся до присутніх Віталій Кім.

Однією з головних цілей Tiligul Games є популяризація та розвиток здорового способу життя серед молоді та підтримка молодіжного руху в Миколаївській області та Україні.

Медіа