На Черкащині відбувся Олімпійський день
16 Серпня 2023 Поділитися
На Черкащині відбувся Олімпійський день

У рамках відзначення Олімпійського дня на березі Дніпра в Черкасах відбулися відкриті обласні змагання з акватлону (плавання, крос) та загальної фізичної підготовки серед юнаків і дівчат на призи відділення НОК України в Черкаській області.

Впродовж кількох днів тривали старти, в яких взяли участь понад 70 вихованців відділень морського багатоборства, триатлону, греблі на байдарках і каное дитячих спортивних шкіл, спортивних клубів та інших спортивних організацій.

Переможців визначили у трьох вікових групах за двома категоріями: у програмі змагань з акватлону – плавання на 50 м, біг на 200 м, стрибок у довжину з місця, згинання та розгинання тулуба за одну хвилину; у програмі змагань із загальної фізичної підготовки – подолання дистанції на 400 м з бігу, застрибування на сходи на двох ногах за 30 секунд.

Переможців та призерів змагань відділення НОК України в Черкаській області нагородило сувенірною продукцією НОК України. Всі учасники заходу одержали сертифікати учасників Олімпійського дня 2023 року.


 «Такі змагання допомагають залучити до занять спортом та до здорового способу життя більше дітей та молоді, адже різноманітні вправи на свіжому повітрі на березі Дніпра зацікавлюють та надихають. Таким чином ми сприяємо подальшому розвитку морського багатоборства та триатлону на Черкащині», – зазначив відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста.


Медіа