#OlympicLab – свято грацій та краси
17 Серпня 2023 Поділитися
#OlympicLab – свято грацій та краси

Нещодавно на базі загальноосвітньої школи № 19 м. Чернігів відбувся спортивний захід у рамках Всеукраїнського проєкту «Olympic Lab», участь в якому взяли досвідчені спортсменки-гімнастки та юні грації відділення художньої гімнастики ДЮСШ Чернігова.

Шість команд виборювали перемогу у змаганнях, у програмі яких необхідно було презентувати команду, придумати девіз, виконати шість естафет із елементами художньої гімнастики та набрати якомога більше правильних відповідей в олімпійській вікторині.

Команди складалися з досвідчених спортсменок, які виконали вже спортивні розряди та з гімнасток-початківців, які швидко переймали досвід від старших подружок. Оцінювало виступи та визначило переможця змагань журі у складі майстрів спорту України з художньої гімнастики – Анни Примаченко, Софії Цибулі, заслуженого тренера України Юлії Бориско та тренерів ДЮСШ.

Почесними гостями заходу стали голова Відділення НОК України в Чернігівській області, заслужений майстер спорту України з біатлону Ніна Лемеш та відповідальний секретар Відділення, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Дмитро Пиріжок.

Керівництво регіонального відділення НОК України привітало всіх учасників заходу та нагородило переможців. Команда переможців «Джавелінки» була відзначена медалями, грамотами та подарунками. Усі учасники заходу та тренери спортивної школи отримали необхідне спортивне обладнання –  коврики для тренувань.

Медіа