«Хочу записатися в спортивну школу, тому що там працює Олександр Анатолійович. Буду, як він, – чемпіоном»
21 Серпня 2023 Поділитися
«Хочу записатися в спортивну школу, тому що там працює Олександр Анатолійович. Буду, як він, – чемпіоном»

Так з гордістю і неабияким захватом сказав Микита Ничипоренко з Чернігівщини після заходу в таборі «Спортивна країна», що провело відділення НОК України в Чернігівський області в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту #OlympicLab за модулем «Основи розвитку бізнесу та кар’єри».

Цей хлопчик, як і більшість із 120 вихованців табору, які були залучені до заходу, вперше дізнався про дзюдо. Заслужений тренер України, голова Спілки ветеранів спорту Чернігівщини Петро Лобас та тренер із дзюдо Дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Маркін провели для вихованців закладу відпочинку «Спортивна країна» олімпійський захід: познайомили дітей із олімпійським видом спорту – дзюдо, розповіли про свої досягнення та про професійний спорт, про можливості, що відкриваються перед атлетами вищої спортивної майстерності.

Майстер-клас від досвідчених тренерів, спортивні змагання у форматі командної боротьби та олімпійська вікторина – ось що допомогло дітлахам зануритися в олімпійський рух та відчути себе майбутніми чемпіонами.

Кожен учасник заходу отримав від регіонального відділення НОК України сувенірну атрибутику, а чемпіони та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Медіа