На порядку денному виконкому НОК України в Чернігівській області – спортивно-масові заходи з дотриманням безпеки учасників
23 Серпня 2023 Поділитися
На порядку денному виконкому НОК України в Чернігівській області – спортивно-масові заходи з дотриманням безпеки учасників

Вересень багатий на спортивні події та активності. Вже 9 вересня по всій Україні стартує Всеукраїнський олімпійський урок, а з 23-го – Європейський тиждень спорту #BeActive.

Як організувати спортивно-масові заходи, не наражаючи їх учасників на небезпеку, - радились під час розширеної наради виконкому відділення НОК України в Чернігівській області зі спортивною громадськістю області.

Голова відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш зауважила, що під час таких заходів діти, зазвичай, дізнаються багато цікавого про олімпійський рух в Україні, знайомляться з непересічними особистостями в спорті, можуть спробувати себе в різних видах спорту та отримати майстер-класи від відомих олімпійців. При цьому безпека дітей та молоді є першочерговим завданням. Тому традиційні івенти цього року на Чернігівщині будуть менш масовими.

Учасники засідання обговорили різні варіанти проведення спортивно-масових заходів та олімпійського уроку зокрема. З-поміж іншого дійшли згоди про необхідність актуалізації заходів у рамках реалізації всеукраїнських проєктів НОК України «Do Like Olympians» та «OlympicLab».

Медіа