Місто-герой Гостомель зустрів #OlympicLab
28 Серпня 2023 Поділитися
Місто-герой Гостомель зустрів #OlympicLab

Відділення НОК України в Київській області та Відділ культури молоді та спорту Гостомельської селищної ради спільно організували Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді #OlympicLab: «Гендерна рівність у спорті» в рамках проведення Відкритого турніру з волейболу.

Волейбольний майданчик Ліцею №1 Гостомельської селищної ради зустрів 6 команд юнаків та дівчат з Гостомеля, Ірпеня та Києва. Привітати учасників зі святом спорту завітали почесні гості: виконавчий директор відділення НОК України в Київській області Вадим Гаєвий, начальник відділу культури молоді та спорту Гостомельської селищної ради Катерина Павленко, головний спеціаліст відділу культури молоді та спорту Гостомельської селищної ради Антон Звєрєв та головний суддя змагань Ігор Грабовський.

На церемонії відкриття гості побажали спортсменам успіхів, жаги до перемоги та миру нашій рідній країні!

На чемпіонаті призові місця вибороли: 1 місце – Спортивний клуб "СФ" юнаки, м. Гостомель; 2 місце – Спортивний клуб "СФ" дівчата, м. Гостомель; 3 місце – ДЮСШ № 13, місто Київ.

На завершення чемпіонату команди-переможці отримали кубки, медалі та дипломи відповідних ступенів, а також смаколики від спонсорів змагань.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних звершень!

Медіа