Тато, мама, я – футбольна сім'я: «Do like Olympians» для всієї родини
28 Серпня 2023 Поділитися
Тато, мама, я – футбольна сім'я: «Do like Olympians» для всієї родини

Відділення НОК України в Київській області, Відділ культури молоді та спорту Гостомельської селищної ради та Футбольний клуб «Фенікс» м. Гостомеля спільно організували родинне свято футболу «Тато, мама, я – футбольна сім'я» в рамках Всеукраїнського проєкту серед дітей та молоді #DolikeOlympians. Захід пройшов на центральному стадіоні міста-героя Гостомеля.

На активному та веселому сімейному святі учасники проявляли свою спритність, кмітливість, наполегливість, витривалість, дисциплінованість, взаємодопомогу і взаємоповагу, любов до спорту і сім’ї.

На свято спорту завітали почесні гості: виконавчий директор відділення НОК України в Київській області Вадим Гаєвий, начальник відділу культури молоді та спорту Гостомельської селищної ради Катерина Павленко, член відділення НОК України в Київській області, головний спеціаліст відділу культури молоді та спорту Гостомельської селищної ради Антон Звєрєв та головний суддя змагань, тренер Футбольного клубу «Фенікс» м. Гостомель Сергій Іванків.

Традиційно захід розпочався з Олімпійської руханки, а продовжився матчами між батьками та дітьми, а також вихованцями клубу.

На завершення змагань переможці були нагороджені медалями, сертифікатами та олімпійськими подарунками від НОК України.

Дякуємо воїнам ЗСУ за те, що тримають наше небо, дякуємо за можливість розвивати олімпійський рух у регіоні!

Медіа