#OlympicLab відбувся в рамках проведення фінального етапу змагань «Ukrainian Triathlon Championship»
28 Серпня 2023 Поділитися
#OlympicLab відбувся в рамках проведення фінального етапу змагань «Ukrainian Triathlon Championship»

27 серпня відбувся фінальний етап змагань «Ukrainian Triathlon Championship», в якому брали участь як досвідчені триатлети, так і новачки. Захід був реалізований на глемпінгу «Голубе озеро», що знаходиться у селі Могилівка Вінницької області.

На змагання завітав Сергій Чернявський, срібний призер ХХVII Літніх Олімпійських ігор в Сіднеї з велоспорту та Вадим Адамчук, учасник І юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі.

У змаганнях взяли участь понад 150 учасників. За ініціативи голови відділення НОК України у Вінницькій області Сергія Борзова, в рамках проєкту #OlympicLab відділенням було реалізовано напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе».

Спортсмени змагались у плаванні, велогонці та легкоатлетичному бігу на різних дистанціях («Ironman 70.3», Олімпійська дистанція, естафета 70.3, естафета Олімпійська, заплив 3.8 км, заплив 1.8 км). Змагання проводились для різних вікових груп і найкращі результати показали (у годинах) показали: Ігор Поливаний (4:10:49) – Харківська область, І місце у віковій категорії 18-24 роки на дистанції «Ironman»; Євген Зубков (4:25:19) – Дніпропетровська область, І місце у віковій категорії 30-34 роки на дистанції «Ironman»; Богдан Половинко (2:08:57) – Харківська область, І місце у віковій категорії 25-29 років на Олімпійській дистанції; Тетяна Король (2:29:37) – м. Київ, І місце у віковій категорії 30-34 роки на Олімпійській дистанції; Євгенія Лавринець (2:34:07) м. Київ, ІІ місце у віковій категорії 30-34 роки на Олімпійській дистанції.

Серед учасників змагань також були і новачки, які спробували власні сили в триатлоні та після фінішу мали змогу поспілкуватись з професійними спортсменами, відомими тренерами, які наголосили на необхідності розвиватися та удосконалювати свої здібності, гарно навчатися, визначати пріоритети та ставити великі цілі.

«У Вінниці триатлон почали культивувати лише два роки тому і вже сьогодні в селі Могилівка Вінницької області проводяться такі широкомасштабні змагання. Це прекрасна можливість показати суспільству та особливо молоді, що в нас розвивається такий вид спорту. І я вірю в те, що в майбутньому наші спортсмени представлятимуть Вінниччину на міжнародних змаганнях і навіть на Олімпійських іграх!», – зазначив президент Вінницької федерації триатлону Андрій Гальчинський.

На завершення заходу відбулось урочисте нагородження дипломами та медалями, а також символічними подарунками від відділення НОК України у Вінницький області.

Медіа