«Do like Olympians»: діти-переселенці потренувалися з зірками українського футболу
29 Серпня 2023 Поділитися
«Do like Olympians»: діти-переселенці потренувалися з зірками українського футболу

Київський стадіон НТК ім. Баннікова став місцем проведення заходу в рамках Всеукраїнського проєкту серед дітей та молоді «Do like Olympians», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

Відділення НОК України в Донецькій області, Sport&Business Club Україна, Українська асоціація футболу та Українська Прем’єр-Ліга організували благодійний майстер-клас з футболу. У заході взяли участь понад 250 дітей-переселенців із Донецької, Луганської, Херсонської, Миколаївської, Харківської та Запорізької областей, а також діти співробітників-переселенців ГУНП в Київській області, які є учасниками бойових дій.

У гості до хлопців і дівчат завітали відомі титуловані футболісти, колишні гравці національної збірної України: Андрій Пятов, В’ячеслав Шевчук, Валерій Кривенцов та Максим Малишев. Зірки українського спорту провели для дітей тренування, що включало роботу з м’ячем, естафету, відпрацювання передач, пробиття пенальті. Після цього відбувся футбольний матч у форматі «всі-на-всі».

Учасники заходу були заохочені подарунками від організаторів та призами від НОК України з олімпійською символікою. Завершився захід теплим спілкуванням видатних футболістів з дітьми, які мали змогу зробити фото на пам’ять та отримати автограф.

Медіа