«Do like Olympians» для юних хокеїстів на траві
31 Серпня 2023 Поділитися
«Do like Olympians» для юних хокеїстів на траві

У межах проведення відкритого турніру з хокею на траві «ОLIMPIYA CUP» відбувся Всеукраїнський проєкт серед дітей та молоді «Do like Оlympians».

Ще зовсім нещодавно збірна команда України з хокею на траві повернулась з чемпіонату Європи групи «В», де вперше отримала шанс відбору на Олімпійські ігри, як вже сьогодні юні хокеїсти, беручи приклад зі старших, змагались у відкритому турнірі з хокею на траві «OLIMPIYA CUP».

Турнір відбувся на стадіоні центрального міського парку імені М. Леонтовича міста Вінниці. У заході взяли участь понад 150 юних спортсменів, які продемонстрували свої вміння та навички, із завзятістю здобували перемоги.

До участі у заході долучився головний тренер збірної команди України з хокею на траві Павло Мазур, який протягом турніру спілкувався з дітьми, слідкував за молодим поколінням, давав настанови та корисні поради, які діти одразу ж практикували в іграх.

Також на турнірі був присутній Вадим Адамчук, учасник І Юнацьких Олімпійських ігор, який після завершення турніру поспілкувався з дітьми, розповів їм про перспективи, які відкриваються, коли досягаєш успіхів в спорті, а також розповів про юнацькі Олімпійські ігри та важливість регулярних занять спортом.

Серед почесних гостей були директор ОСДЮСШОР «Олімпія» Валерій Сергеєв та виконавчий директор відділення НОК України у Вінницькій області Сергій Пліхта, які на церемонії нагородження привітали та нагородили учасників.

За результатами турніру І місце серед дітей 2012-2013 років народження здобула команда ДЮСШ «Авангард» м. Калинівка, ІІ місце – команда ДЮСШ «Авангард-1» та ІІІ місце – команда Томашпільська ДЮСШ Томашпільської ОТГ. Серед юнаків 2014-2015 років І місце посіла команда ХК «Фенікс» Бердичівський район, ІІ місце – ОСДЮСШОР «Олімпія», Вінницька область та ІІІ місце – команда ДЮСШ «Авангард» м. Калинівка.

Команди були нагородженні кубками та медалями, а також подарунками від відділення НОК України у Вінницькій області. Партнер заходу – екосфера «Соки України» – пригостила смаколиками учасників турніру.

Медіа