#OlympicLab для «Антоновицьких павучків»
04 Вересня 2023 Поділитися
#OlympicLab для «Антоновицьких павучків»

Катерина та Михайло Феделеш – подружжя, яке з самого початку повномасштабного вторгнення почало збирати продукти та різні необхідні речі для допомоги військовим, нині створило патріотичний осередок "Антоновицькі павучки", де діти разом з батьками виготовляють окопні свічки, овочеві та фруктові сухпайки, трав’яні чаї. Діти разом із батьками з квітня цього року виготовили понад 120 сіток й 6000 окопних свічок.

Голова відділення НОК України, заслужений майстер спорту України Ніна Лемеш, відповідальний секретар відділення Дмитро Пиріжок та кандидат у майстри спорту з легкої атлетики Ольга Діденко завітали до «Антоновицьких павучків».

За традицією захід розпочався з «Олімпійської розминки» та спортивних змагань, а продовжився модулем Всеукраїнського проєкту серед дітей та молоді #OlympicLab: «Розвиток/добробут-пізнай себе». Діти познайомилися з роботою Національного олімпійського комітету, його структурою в областях, дізналися про олімпійськи рух, спорт як професію, а також які матеріальні та інші життєві можливості відкриваються у спорті. Обговорили наймасштабніші та найпрестижніші змагання планети – Олімпіади.

На завершення заходу нагородили команду «Олімпік» – чемпіонів спортивних змагань та срібного призера – команду «Павучки» медалями, грамотами та подарунками від відділення НОК України в Чернігівській області.

Медіа