"Do Like Olympians": майстер-клас для юних футболістів
04 Вересня 2023 Поділитися

Луганське обласне відділення НОК України, разом з обласним відділенням КФВС МОН України спільно організували для дітей МФК «Бровари», в тому числі ВПО, захід у рамках Всеукраїнського проєкту «Do Like Olympians».

Майстер-клас для юних футболістів 2015 року народження відділення футболу МФК «Бровари» провів випускник Броварського вищого училища фізичної культури і спорту, тренер масового футболу ліцензії C-UEFA, діючий футболіст ФК «Богданівка» та футзальної команди «Вега спорт» Костянтин Білінський.

Організатори прагнули надати молодим футболістам можливість не лише отримати практичні навички від висококваліфікованого тренера, а й надихнути їх на досягнення нових вершин у своїй спортивній кар’єрі. «Do Like Olympians» – це не просто передача знань і навичок, а й створення атмосфери взаємодії, командної роботи та вірності спортивним цінностям.

Майстер-клас, проведений Костянтином Білінським, став унікальним досвідом для юних футболістів. Під час занять діти мали можливість отримати цінні поради щодо підвищення фізичної підготовки, покращення технічних навичок та розвитку стратегічного мислення на полі.

Проєкт «Do Like Olympians» став успішним прикладом того, як об’єднані зусилля організаторів та досвідчених фахівців можуть сприяти розвитку спортивного потенціалу дітей.

На завершення заходу учасники отримали солодкі подарунки від організаторів.

Медіа