«Do like Olympians» з легкоатлетами на відкритій першості СДЮСШОР «Вінницькі висоти»
05 Вересня 2023 Поділитися
«Do like Olympians» з легкоатлетами на відкритій першості СДЮСШОР «Вінницькі висоти»

Проєкт Національного Олімпійського комітету України «Do Like Olympians» пройшов у м. Вінниця на стадіоні МДЮСШ №1 за участю стрибунів у висоту віком від 5 до 18 років.

Змагання розпочались з урочистого відкриття, де відбулось представлення команд і поважних гостей, серед яких Руслан Єременко – учасник XXVIII Олімпійських ігор в Афінах зі стрибків з жердиною, Валерій Швець – директор Вінницької СДЮСШОР з легкої атлетики та Сергій Пліхта – виконавчий директор відділення НОК України у Вінницькій області.

Учасники змагань мали змогу познайомитися з Русланом Єременко, майстром спорту міжнародного класу зі стрибків з жердиною, який завітав на змагання та допомагав в організації заходу «Do like Olympians». Він поспілкувався зі спортсменами, ділився власним досвідом і давав корисні поради під час змагань, адже багато років працює тренером з легкої атлетики.

«Я з радістю завітав на такий чудовий захід, враження тільки позитивні. Це прекрасна можливість зовсім юним спортсменам брати приклад з професіоналів, бачити як вони поводять себе в секторі. Дякую, що дали можливість поспілкуватись з дітками та спортсменами. Сподіваюсь, що мої поради стануть їм у нагоді» Досить символічним було те, що змагання відбулися в День народження заслуженого тренера України Павла Дмитревського, який підготував дворазового учасника Олімпійських Ігор Андрія Соколовського.

За сприяння начальника обласної військової адміністрації, голови відділення НОК України у Вінницькій області Сергія Борзова було вручено цінний подарунок Павлу Дмитревському. Також було відзначено найкращого спортсмена за версією відділення НОК України у Вінницькій області. Ним став Кирил Луценко, вихованець В.Галицького та В.Журавльова, який стрибнув на висоту 2.10 м.

Наприкінці змагань в сектор вийшли наймолодші спортсмени, які завзято долали планку і показали високі результати. Усі переможці отримали свої нагороди.

Медіа