«Do like Olympians» у Вінниці: в межах проєкту відбувся дитячий забіг VINNYTSIA KIDS RACE-2023
05 Вересня 2023 Поділитися
«Do like Olympians» у Вінниці: в межах проєкту відбувся дитячий забіг VINNYTSIA KIDS RACE-2023

У забігу взяли участь діти різного віку. На дистанції «Живчики» 100 м. змагались діти 2-3 років, дистанція «Невгамовні» 200 м. для дітей 4-6 років, дистанція «Чемпіони» 400 м. для дітей віком 7-9 років та дистанція «Екстримали» 800 м. для дітей віком 10-12 років.

Захід розпочався з вітальних слів голови комітету по фізичній культурі та спорту м. Вінниці Сергія Краєвського, учасника XXIX Олімпійських ігор Андрія Ковенка та організатора забігу, власника спортивного клубу Air Fitness 360 Руслана Кобялко.

Також на відкритті відбулись показові виступи акробатів та команди з чирлідингу «Vinnytsia Wolves Junior Cheerleaders», після яких відбулась розминка для учасників забігу разом з відомими спортсменами та аніматорами – героями мультфільмів для найменших.

«Для мене як тренера дуже важливо допомагати дітям формувати правильну думку, правильні навички, щоб дитина отримала задоволення від спорту, рівнялась на наших спортивних зірок, олімпійців. Такі забіги допомагають дітям рухатися вперед, ставити цілі та рости над собою», – сказав Руслан Кобялко.

Після фінішування всі учасники отримали медалі, подарунки та сувеніри від організаторів і відділення НОК України у Вінницькій області.

Медіа