Вінницькі баскетболісти взяли участь в проєкті #OlympicLab
05 Вересня 2023 Поділитися
Вінницькі баскетболісти взяли участь в проєкті #OlympicLab

У Вінниці відбувся відкритий міський турнір з баскетболу серед юнаків 2014 р.н. та молодших. В рамках якого усім учасникам було презентовано напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе» проєкту #OlympicLab. Мета напрямку – допомогти з’ясувати свої інтереси та знайти цілі в житті, розкрити позитивні здібності кожної особистості, дитячий талант на користь дитини. У заході взяло участь понад 120 дітей.

На змагання завітав голова відділення НОК України у Вінницькій області Сергій Борзов, народна депутатка України Ірина Борзова, виконавчий директор відділення НОК України у Вінницькій області Сергій Пліхта, учасник перших юнацьких олімпійських ігор у Сінгапурі Вадим Адамчук, член Виконкому Відділення НОК України у Вінницькій області, Голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський, президент федерації баскетболу Марк Поляковський та директор МСДЮСШОР з баскетболу Сергій Козанчук.

«Перемога у баскетболі це результат успішної командної роботи гравців. Нехай цей турнір запам'ятається найкращими моментами і здобутими перемогами», – зазначив очільник області Сергій Борзов.

Переможцями змагань стали: 1 місце – МСДЮСШОР-1 (Вінниця); 2 місце – БК «Прометей»; 3 місце – «КДЮСШ з ігрових видів спорту» TMP -БК «Тернопіль», поза конкурсом – МСДЮСШОР-2 (Вінниця). Найкращий спортсмен за версією відділення НОК України у Вінницькій області – Адріан Петрик, найращий захисник – Матвій Тимошенко, найращий нападник – Давід Царенко, найкращий центровий – Наум Стефанішен, MVP турніру – Єгор Главатчук.

На завершення турніру гравці отримали медалі, дипломи, баскетбольні м’ячі та солодощі від відділення НОК України у Вінницькій області.

Медіа