Олімпійський урок проведено в межах проєкту «Головний табір країни»
11 Вересня 2023 Поділитися
Олімпійський урок проведено в межах проєкту «Головний табір країни»

Голова відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський разом з виконавчим директором відділення Вадимом Гаєвим відвідали активну молодь нашої країни яка є учасниками «Головного табору країни», що вже другий рік поспіль проходить завдяки ініціативі та сприянню ексзаступника голови Київської обласної військової адміністрації, а нині радника міністра охорони здоров'я України Віталія Власюка.

Варто зазначити, що учасники, окрім пленарних дискусій, спробували себе в різних сферах, зокрема й у майстер-класі з бейсболу, який було проведено в межах Всеукраїнського Олімпійського уроку.

Серед відомих спортсменів, завдяки яким реалізувався цей проєкт, були: Євгеній Ткаченко, чемпіон України, володар Кубку України з бейсболу, майстер спорту з бейсболу, тренер вищої категорії з бейсболу, головний тренер збірної України серед юнаків; Станіслав Сомотов, багаторазовий призер чемпіонату та Кубку України, тренер вищої категорії з бейсболу, тренер збірної України з софтболу серед юніорів та Андрій Степанюк, тренер вищої категорії, тренер-викладач з бейсболу та софтболу.

Бейсбол – цікавий, енергійний вид спорту, який стає популярним у нашій державі. Сьогодні Україна має лише три арени для професійних занять та проведення змагань з бейсболу. Але цей вид спорту набирає обертів, тож сподіваємось, що незабаром кількість площадок для тренувань зростатиме, а наші спортсмени зможуть проявляти себе та виборювати нові перемоги.

Думаємо що саме завдяки таким проєктам та майстер-класам наша молодь буде активною та здоровою, а Федерація бейсболу та софтболу України поповниться новими вихованцями.

Медіа