На Вінниччині відзначили спортивну еліту регіону
11 Вересня 2023 Поділитися
На Вінниччині відзначили спортивну еліту регіону

З нагоди Дня фізичної культури і спорту голова Вінницької військової адміністрації, голова відділення НОК України у Вінницькій області Сергій Борзов разом з народною депутаткою України Іриною Борзовою привітали спортивну еліту Вінниччини.

Відзначили кращих спортсменів, тренерів і всіх тих, хто працює в спортивній галузі. Їхні здобутки та досягнення – це результат важкої праці. Це гордість для Вінниччини й України.

Звертаючись до спортивної еліти, начальник ОВА Сергій Борзов подякував за наполегливість та незламність: «Щодня своєю працею і перемогами ви доводите всьому світу, що українці – сильна нація, яка ніколи не здається. Цей рік для нас знаковий. Вінничани вибороли ліцензії на Олімпійські ігри-2024. Я впевнений, що на вас чекають нові рекорди. Ви вже переможці! А ми зробимо все для того, щоб розвивати спорт на Вінниччині».

Народна депутатка України Ірина Борзова побажала спортсменам і тренерам сил, енергії та перемоги на міжнародних змаганнях, зокрема на Олімпійських іграх, які відбудуться у 2024 році. З нагоди свята заслужені тренери України та кращі спортсмени Вінниччини, які мають високі досягнення на українській та міжнародних аренах, отримали Почесні грамоти обласної військової адміністрацїі та обласної Ради, відзнаки та нагороди.

Медіа