Відзнаки НОК України – кращим федераціям Рівненщини
11 Вересня 2023 Поділитися
Відзнаки НОК України – кращим федераціям Рівненщини

З нагоди Дня фізичної культури і спорту в Рівненській облдержадміністрації відбулись урочисті збори та нагородження кращих представників сфери фізичної культури і спорту.

Спортсмени, тренери та фахівці сфери отримали відзнаки Рівненської ОДА та облради, подяки Національного олімпійського комітету України та Міністерства освіти і науки України.

Зокрема, подяками НОК України було відзначено громадські спілки «Рівненська обласна асоціація футболу» та «Федерація бейсболу та софтболу Рівненської області», громадські організації «Рівненська обласна федерація важкої атлетики» та «Федерація каное», а також комунальний заклад «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Рівненської обласної ради.

Нагороди вручили начальник Рівненської ОВА, член НОК України Віталій Коваль, голова облради Андрій Карауш та голова РОВ НОК України Микола Петренчук.

«Для Рівненщини спорт – не лише галузь, це філософія життя. Саме так ми виховаємо міцну націю. Тому на усі дотичні до спорту галузі цьогоріч виділили близько 70 мільйонів. Приємно, що в область  поступово повертаються збори і змагання. А наші спортсмени і на світовій арені показали, що українська нація – незламна», - зазначив у вітальному зверненні начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Медіа