«Біжу у вишиванці з Казахстаном» задля дітей Чернігова
13 Вересня 2023 Поділитися
«Біжу у вишиванці з Казахстаном» задля дітей Чернігова

Відділення НОК України в Чернігівській області підтримало ініціативу Чернігівського агентства інтернет-комерції «EVO.company» – української продуктової IT-компанії, яка спільно з Казахськими партнерами створила фонд «Angels of Freedom» задля збору коштів на ремонт та оснащення укриттів загальноосвітніх шкіл м. Чернігова.

Цього разу учасниками заходу стали спортсмени, діти, молоді підприємці, волонтери, громадські активісти. Наймолодшому учаснику виповнилося лише два місяці, і він подолав дистанцію у тата на руках.

За олімпійськими традиціями учасники зробили спортивну розминку, пробігли дистанцію у 3150 метрів та дізналися про олімпійський рух у рамках модуля «Олімпійські цінності» Всеукраїнського заходу #OlympicLab. Цікаве та важливе про спорт в Україні та в міжнародному вимірі учасникам заходу розповіла Ніна Лемеш – заслужений майстер спорту України з біатлону, учасниця трьох зимових Олімпійських Ігор, голова Відділення НОК України в Чернігівській області.

Переможці благодійного забігу серед дитячих вікових категорій були нагороджені грамотами, медалями та сувенірною атрибутикою від олімпійського осередку Чернігівщини.

Медіа