Олімпійський урок для велосипедистів Чернігівщини
14 Вересня 2023 Поділитися
Олімпійський урок для велосипедистів Чернігівщини

У рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку у Михайло-Коцюбинській громаді на Чернігівщині у партнерстві селищної ради та Відділення НОК України в Чернігівській області проведено ХVI відкриту спартакіаду з велоспорту на шосе, присвячену памʼяті майстра спорту Анатолія Остапенка.

У змаганнях взяли участь 86 велосипедистів різного віку. Наймолодшому учаснику – Раміру Старченко, виповнилося 7 років, а найстаршому – Анатолію Гаху – 73 роки. Долучилися до заходу і чемпіонки України з велоспорту Вікторія Бедерик і Софія Фінів.

Після короткого майстер-класу від досвідчених спортсменів усі бажаючі долучилися до марафону. Жінки подолали відстань у 10 км, чоловіки на трасі Чернігів – Чорнобиль проїхали вдвічі більшу дистанцію.

Відділення НОК України в Чернігівській області медалями і грамотами нагородило переможців і призерів змагань, спеціальними кубками – наймолодший і найстарший учасники.

Переможці та призери змагань також отримали спортивний інвентар, який забезпечили партнери заходу і Чернігівська обласна федерація велосипедного спорту.
Медіа