#OlympicLab для учнів Рубіжанських ліцеїв
14 Вересня 2023 Поділитися
#OlympicLab для учнів Рубіжанських ліцеїв

З нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні було проведено багато заходів. Зі школярами ліцею № 8 та ліцею № 4 Рубіжанської міської ради Луганської області в рамках проєкту НОК України «Olympic Lab» проведено бесіду на тему «Основи бізнесу та кар’єри».

У режимі онлайн зі школярами поспілкувалися голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, голова Луганського обласного відділення НОК України Віктор Острєцов, директор Навчально-наукового інституту з фізичного виховання та спорту Луганського національного університету імені Шевченка Олександр Дубовой, провідний український спортсмен, член національної збірної команди України з пауерліфтингу, заслужений майстер спорту, срібний призер Всесвітніх ігор 2022р., рекордсмен світу, дворазовий чемпіон світу, чемпіон Європи Микола Бараннік.Вони поділилися власним життєвим досвідом та закликали підлітків займатися спортом. Спікери акцентували увагу на тому, що фізичне здоров’я та активний спосіб життя є надзвичайно важливими для досягнення успіху в різних сферах життя.

Бесіда пройшла у невимушеній атмосфері, діти вільно висловлювали свої думки та ставили запитання до поважних співрозмовників. А ініціатори заходу згодилися на тому, що спільні заходи освітніх та спортивних організацій можуть краще донести до молоді важливу інформацію та підготувати до дорослого життя.

Медіа