Олімпійський урок: рухайся і перемагай
15 Вересня 2023 Поділитися
Олімпійський урок: рухайся і перемагай

Чернігівська спеціалізована школа № 2 першою серед навчальних закладів області долучилася до Всеукраїнського Олімпійського уроку.

Захід відбувся у форматі спортивних змагань – з урочистостями, власне змаганнями та нагородженням переможців. Олімпійський урок пройшов під егідою Відділення НОК України в Чернігівській області, а на початку заходу кращі спортсмени школи внесли на стадіон прапор Національного олімпійського комітету України.

Учасників спортивного заходу привітали: голова Відділення НОК України в Чернігівській області, українська біатлоністка, членкиня збірної команди України з біатлону, заслужений майстер спорту, призерка чемпіонатів світу, Європи та Кубків світу з біатлону, учасниця Олімпійських ігор Ніна Лемеш, директорка загальноосвітньої школи Наталія Горнюк, відповідальний секретар Відділення НОК України, директор Чернігівського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Дмитро Пиріжок, членкиня збірної команди України з лижних гонок, чемпіонка кількох спортивних спільнот, тренерка з лижних гонок, педагог з 25-річним стажем роботи учителем фізичної культури Ольга Павленко.

Поважні гості привітали школярів та побажали їм перемоги у чесній боротьбі, а також вшанували хвилиною мовчання українських воїнів, що загинули на війні.

За результатами змагань перемогла команда «Азовці». Переможці та призери були нагороджені медалями та подарунками від Національного олімпійського комітету України.

Медіа