Олімпійський урок як засіб реабілітації захисників
18 Вересня 2023 Поділитися
Олімпійський урок як засіб реабілітації захисників

В одній із лікарень Прикарпаття, де перебувають на лікуванні та реабілітації воїни, Відділення НОК України в Івано-Франківській області долучилося до організації їх дозвілля та у рамках проведення заходів проєкту «Олімпійський урок» організувало майстер-клас зі стрільби з луку.

Провела майстер-клас для військових група волонтерів разом із харків'янкою, заслуженим майстром спорту, срібною призеркою Олімпійських Ігор в Сіднеї (2000 р.) зі стрільби з лука Катериною Дубровіною.

«Часто беру участь у змаганнях та проводжу навчання для різних груп, але тут хвилювалася, хотілося бути корисною для військових. Не знала, як вони відреагують, бо ж на фронті у них серйозніші завдання», – каже тренерка.

Військові старанно намагалися виконувати вправи. Для декого це було вкрай непросто через наявні травми кінцівок. Дехто пересувається за допомогою побратимів. Але всі доклали чимало зусиль, щоб влучити в ціль.

«Здається, що тут складного. Але, як виявилося, треба вміти прицілюватися і не робити зайвих рухів», – каже Ігор. Як поділився враженнями від майстер-класу Микола, це допомогло хоч трохи відволіктися від своїх думок та болю. А Олег, який став «чемпіоном» тренувань, подякував за увагу до захисників.

Кожен із нас вдячний захисникам за самопожертву та сміливість, за їхню боротьбу за нас і нашу Україну. Навіть попри фізичний біль вони випромінюють бойовий дух і викликають захоплення. А майстер-клас та подібні заходи – це найменше, чим ми можемо підтримати тих, хто зараз потребує уваги громади.

Регіональне Відділення НОК України висловлює вдячність за організацію заходу Nataliia Naida та керівництву лікувального закладу.

Медіа