Юні олімпійці взяли участь в проєкті #BeActive
19 Вересня 2023 Поділитися
Юні олімпійці взяли участь в проєкті #BeActive

В Івано-Франківській спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №1 зі спортивної гімнастики відбувся Олімпійський урок в рамках проєкту Європейського тижня спорту #BeActive.

Олімпійську розминку для юних гімнастів та гімнасток провели викладачка кафедри олімпійського та професійного спорту Херсонського державного університету, представниця відділення НОК України у Херсонській області Катерина Кострікова та учасниця XXIX Літніх Олімпійських ігор (2008 р.) у м. Пекін (Китай), заслужений майстер спорту України Дарія Згоба/

Понад 80 юних олімпійців із задоволенням взяли участь в активностях, зокрема в естафетах з елементами гімнастики, де хлопці та дівчата могли проявити свої швидкість, силу та спритність. Слід зазначити, що у цьому закладі не вперше відбувається олімпійський захід, і за словами керівників та тренерів, – вони позитивно впливають на мотивацію до занять фізичними вправами та, особливо, гімнастикою.

На завершення заходу всі учасники отримали подарунки з рук Дарії Згоби та представниці відділення НОК України в Херсонській області Катерини Кострікової.

Медіа