Олімпійський урок в Чернігові: зустріч атлетів-випускників закладу з майбутніми чемпіонами
19 Вересня 2023 Поділитися
Олімпійський урок в Чернігові: зустріч атлетів-випускників закладу з майбутніми чемпіонами

У Чернігівській спеціальній школі № 1 в рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку відбулася зустріч учнів із випускниками закладу – переможцями всеукраїнських і міжнародних змагань.

Розпочавши спортивний шлях у гуртках рідного закладу, сьогодні вже успішні атлети Юрій Вірич, Інна Афонченко, Анна Нагорна, Владислав Адамович і Андрій Гнатюк ділилися досвідом та знаннями зі своїми наступниками. Гості розповіли вихованцям закладу про свої нинішні здобутки на різноманітних змаганнях та усі разом згадали про кращих спортсменів, які навчалися у стінах школи.

Директорка закладу Катерина Костюк подякувала колишнім учням, а нині вже досвідченим тренерам, за те, що вони особистим прикладом виховують майбутніх чемпіонів.

На захід завітали голова відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, заслужений майстер спорту з біатлону Ніна Лемеш, директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів Олександр Пітель та член Виконкому Олімпійського осередку, очільник Чернігівського регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» Андрій Литвинець, заслужений тренер України Дмитро Гунько. Звертаючись до вихованців закладу, керівниця висловила сподівання, що, можливо, саме вони за декілька років своїми здобутками на змаганнях національного та міжнародного рівнів примусять з гордістю та новою силою говорити як про свій навчальний заклад, так і Україну загалом.

Як розповів Олександр Пітель, сьогодні заклад у співпраці із ДЮСШ надає можливість вихованцям пробувати свої сили у восьми видах спорту: шахи, настільний теніс, легка атлетика, кульова стрільба, пауерліфтинг, лижні гонки, плавання та футбол.

Від обласного відділення Національного олімпійського комітету України подарували школі посібники із сучасної системи спортивного тренування, а школярам – щоденники, що містять багато інтерактиву, кросворди, цікавинки про спортсменів та олімпійські змагання.

Медіа