Легкоатлетка Дар’я Дубенець поспілкувалась зі школярами Донеччини в рамках проєкту #OlympicLab
19 Вересня 2023 Поділитися
Легкоатлетка Дар’я Дубенець поспілкувалась зі школярами Донеччини в рамках проєкту #OlympicLab

Регіональним олімпійським осередком Донеччини реалізовано напрямок спортивно-інтерактивного проєкту для дітей та молоді #OlympicLab: «Чат з чемпіонами та навички лідерства». Участь в онлайн-заході взяли 112 учнів 7-9 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Покровської міської ради.

Легкоатлетка Дар’я Дубенець родом із Дружківки, нині – чемпіонка України серед дівчат з бігу на 1500м, 3000 м, 2000 м з перешкодами, учасниця двох літніх Європейських і юнацьких олімпійських змагань та фестивалів 2022-2023 рр.), є вихованкою Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, атлеткою Школи вищої спортивної майстерності та спортсменкою-інструктором Донецької обласної штатної команди та резервного спорту на 2023 рік. 

Дар’я  розповіла  хлопцям і дівчатам про свої перші кроки в спорті, вибір легкої атлетики, перемоги та здобутки. Атлетка зауважила, що успіх у спорті має багато складових – це наполегливість, цілеспрямованість, віра в себе та величезна підтримка тренерів і рідних.

Запрошена гостя із задоволенням відповіла на запитання учасників «Олімпійського чату», побажавши мотивації та натхнення на шляху до найсміливіших цілей і мрій.

До заходу також долучилися: представниця відділення НОК України в Донецькій області Каріна Ваноян, директорка Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Крістіна Русінова, директорка Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Тетяна Попова та її заступниця Валентина Макогон, вчитель фізичної культури цього закладу Юлія Сухомлинова та Наталія Дереча.

Медіа