«Братерство сталевих»: Хмельниччина продовжує підтримувати наших захисників
19 Вересня 2023 Поділитися
«Братерство сталевих»: Хмельниччина продовжує підтримувати наших захисників

Хмельницька обласна рада, управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької обласної військової адміністрації, Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва та громадська організація «Flash run» організували та провели благодійний патріотичний забіг «Братерство сталевих», аби зібрати кошти на потреби спецпризначенців, які виконують стратегічно важливі місії на усіх напрямках фронту та потужно нищать російських окупантів, відстоюючи територіальну цілісність та незалежність України.

На території дендрологічного парку «Поділля» зібралося 570 небайдужих хмельничан різного віку, які подолали в комфортному для кожного темпі алеями дендропарку дистанцію довжиною 2,5 кілометри.

До забігу долучилися і працівники виконавчого апарату обласної ради, на чолі з її головою Віолетою Лабазюк: заступник начальника обласної військової адміністрації Володимир Юр‘єв, працівники та студенти комунальних закладів обласної ради, військові та волонтери.

Традиційно в такому заході взяли участь і члени відділення Національного олімпійського комітету в Хмельницькій області, зокрема Наталія Томусяк, Олександра Якушева. А в перших рядах серед бігунів стартували і члени Клубу ветеранів легкої атлетики Хмельницької області разом зі своїм президентом-ветераном військової служби та спорту Віктором Флентіним, який пробіг трасу з запаленим олімпійським смолоскипом.

У результаті проведеного благодійного заходу було зібрано 89354 гривні, за які для захисників-спецпризначенців буде придбано необхідні спеціальні засоби, адже сьогодні кожен на своєму місці робить свій внесок у наближення Перемоги: донатить, волонтерить, допомагає Збройним силам України, нашим захисникам і захисницям.

Учасники забігу вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, цивільних громадян та дітей, які загинули внаслідок російської агресії. Військові вручили учасникам забігу пам’ятну медаль. Окрім отриманих позитивних емоцій від дружньої атмосфери спортивно-оздоровчої складової заходу, всі присутні мали можливість ознайомитися зі зразками сучасної військової техніки спецпризначенців. Спільними зусиллями наближаємо українську Перемогу!

Медіа