Увага! Оголошуємо про проведення конкурсу «Жінки та спорт»
20 Вересня 2023 Поділитися
Увага! Оголошуємо про проведення конкурсу «Жінки та спорт»

За рішенням Комісії НОК України «Жінки в спорті» відновлено конкурс та вручення спеціальної нагороди Національного олімпійського комітету України «Жінки та спорт».

Нагорода НОК України «Жінки та спорт» – це спеціальна нагорода, що на конкурсній основі присвоюється особам, які сприяють посиленню ролі жінок і дівчат в олімпійському спорті.

Конкурс передбачає визначення переможців у 3-х номінаціях:

-       «Тренер»: серед осіб, які є тренерами дівчат та жінок – громадянок України;

-       «Краса та слава»: серед дівчат і жінок – громадянок України, які є спортсменками з олімпійських номерів програми; 

-       «Антураж»: серед організаторів, менеджерів, лікарів, науковців, представників ЗМІ та інших осіб, які забезпечують антураж атлеток.

 

Підстави для подачі клопотань про номінантів визначені у Положенні про атрибутику та нагородну діяльність НОК України від 6 березня 2020  року.

Порушувати клопотання про нагородження спеціальною нагородою «Жінки та спорт» уповноважені суб’єкти олімпійського руху, члени НОК України та Комісії НОК України, які мають подати на розгляд НОК України лист-звернення довільної форми та подання встановленої форми

Прийом клопотань про нагородження триватиме до 10 жовтня поточного року. Відповідні документи слід надіслати на електронну пошту: office@noc-ukr.org

Запрошуємо суб’єктів олімпійського руху активно долучатися до проведення конкурсу! Давайте вшануємо працю тих, завдяки кому весь світ захоплюється українськими атлетками!

Медіа