Калейдоскоп спортивних подій для дітей Херсонщини та Прикарпаття
21 Вересня 2023 Поділитися
Калейдоскоп спортивних подій для дітей Херсонщини та Прикарпаття

У рамках проведення Європейського тижня спорту в Україні відділення НОК України у Херсонській області організувало низку спортивних подій, які популяризують олімпійський рух в Україні, виховують молоде покоління бути активними та вести здоровий спосіб життя.

Одним із топових проєктів Європейського тижня спорту в Україні – Olympic lesson #BeActive, який вдалося провести у Херсоні для місцевих школярів. Учасники цього активного заходу разом із своїми батьками позмагалися в естафетах та в командних іграх з волейболу та баскетболу.

На олімпійському уроці в Херсонській гімназії № 3 вшанували пам’ять загиблих спортсменів-героїв. Вчителі розповіли вихованцям закладу про «Янголів спорту», їх життя в мирний час та їх подвиги на фронті. «Ми не можемо забувати про тих, хто віддав своє життя за нашу свободу та незалежність. Вони є прикладом для нас усіх. Ми повинні пам’ятати їх подвиг і передавати цю пам’ять наступним поколінням», – було сказано під час уроку вчителями гімназії.


За ініціативи Херсонського обласного відділення НОК України Відділення НОК України в Івано-Франківській області та Факультету фізичного виховання та спорту ХДУ на базі ФСК «Локомотив» відбувся #OlympicLab: «Розвиток/добробут - пізнай себе», який проходив в місті Коломия, Івано-Франківської області. Викладачкою кафедри Олімпійського та професійного спорту Катериною Костріковою та студенткою 421 групи Факультету фізичного виховання та спорту Оленою Маркушиною було проведено майстер-класи та ігри, які допомогли учасникам розкрити свій унікальний та особливий потенціал. Також кожен мав можливість відвідати майстер-класи з повітряної гімнастики від майстра спорту зі спортивної акробатики Наталії Бабинюк. Спеціалістами відділень Олегом Ковальчуком та Луїзою Кірсановою було проведено спеціальні тренінги та діалогові сесії, де діти мали можливість ділитися своїми емоціями, вивчати, як краще реагувати на стрес та конфлікти, та розвивати навички спілкування. Було організовано різноманітні фізичні вправи, руханки та ігри, які сприяли збереженню здоров'я, підвищенню енергії та покращенню настрою. Діти об'єднувалися в команди, спільно працювали над завданнями, і виявили велику взаємну підтримку та допомогу один одному.

Для учнів 2-Б класу Ліцею №30 Херсонської міської ради пройшов урок з гімнастики. На урок завітала тренер із гімнастики Оксана Смирнова, яка народилась і навчалась у Херсоні. Вона розповіла вихованцям ліцею про українських гімнастів, які виборювали перемоги на Олімпіадах, про роботу тренера, відповіла на запитання учнів. Серед учнів цього класу була також спортсменка-гімнастка, Ліза Муханова, яка поділилась своєю історією тренувань. Класичним завершенням Олімпійського уроку стала руханка, в якій із задоволенням взяли участь ліцеїсти.

Медіа