Олімпійський урок крокує закладами загальної середньої освіти Рівненщини
21 Вересня 2023 Поділитися
Олімпійський урок крокує закладами загальної середньої освіти Рівненщини

Спортивне свято відбулося на базі Берегівської гімназії Млинівської територіальної громади. За ініціативи відділення НОК України в Рівненській області, комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради для дітлахів було представлено спортивну програму, яка складалася з індивідуальних конкурсів та «Олімпійської вікторини».

Учасники із великим задоволення набивали м’яч ракеткою для настільного тенісу, крутили на талії гімнастичний обруч, стрибали через скакалку та накидали кільця на спеціальні конуси. Майже весь навчальний заклад долучився до змагань. Навіть вчителі підтримали своїх вихованців та взяли участь в спортивних естафетах.

Олімпійський урок завітав і до учнів Рівненського ліцею № 19. Представники відділення НОК України в Рівненській області та «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради познайомили школярів з випускницею цього ліцею, учасницею ХХХІІ літніх Олімпійських ігор в Токіо, майстром спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Катериною Карпюк (Климюк) та заслуженим тренером України Валерієм Дубічем. Спортсменка розповіла учням про участь в Олімпійських іграх, перші кроки у професійному спорті і здобутки, а також відповіла на багато питань, повʼязаних з відвіданням різних країн, у яких вже побувала Катерина завдяки участі у міжнародних змаганнях.

У Рівненській гімназії № 16 Олімпійський урок проходив в рамках благодійного ярмарку з метою збору коштів на підтримку військових. Організатори намагалися залучити якнайбільше дітлахів та дорослих до спортивних конкурсів, тому розгорнули одночасно декілька локацій. Кожен міг випробувати свої сили та отримати приз у конкурсах «Гімнастичний», «Скакалка», «Кільця», «Теніс настільний» та «Дартс».

За підсумками проведення конкурсів було визначено переможців, які отримали призи та подарунки від відділення НОК України в Рівненській області.

Наближаємо Перемогу разом, кожен на своєму місці.

Медіа