Олімпійський урок крокує Дніпропетровщиною
22 Вересня 2023 Поділитися
Олімпійський урок крокує Дніпропетровщиною

Для учнів Синельниківського ліцею № 3 пройшов Олімпійський урок на новому штучному полі, яке з’явилося поряд із навчальним закладом – на території ДЮСШ. Учасники дізналися багато цікавої інформації про Олімпійські ігри, олімпійський рух в Україні, титулованих спортсменів-переможців міжнародних змагань та взяли участь в спортивних естафетах.

У рамках Олімпійського уроку на базі ПНЗ ДЮСШ відбувся відкритий обласний турнір з волейболу, присвячений героям – захисникам України. У заході взяли участь збірні команди Дніпропетровської області: м. Павлоград, м.Тернівка, м.Межова, смт. Слобожанське, смт. Васильківка, Солонянський район, Томаковський район.

На церемонію нагородження переможців та призерів були запрошені почесні гості: Анатолій Вершина, міський голова Павлоградської міської ради; Максим Резніченко та Сергій Кононенко- депутати Дніпропетровської обласної ради; Іван Бабич, віцепрезидент Дніпропетровської обласної федерації волейболу.

Учасників змагань було нагороджено кубками, медалями, грамотами та олімпійськими подарунками від відділення НОК України в Дніпропетровській області.

Медіа