Вадим Гутцайт: «Щоб були перемоги на Олімпіадах, треба розвивати дитячий спорт, підтримувати спортсменів і тренерів»
22 Вересня 2023 Поділитися
Вадим Гутцайт: «Щоб були перемоги на Олімпіадах, треба розвивати дитячий спорт, підтримувати спортсменів і тренерів»

На цьому сьогодні, 22 вересня, наголосив Міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт під час перебування з робочим візитом на Волині.

У рамках робочої поїздки Вадим Гутцайт уже провів робочу зустріч із керівництвом області –   головою Волинської обласної ради та Відділення НОК України у Волинській області Григорієм Недопадом і головою Волинської військової адміністрації Юрієм Погуляйком, а також Луцьким міським головою Ігорем Поліщуком. Він подякував представникам влади за розуміння важливості розвитку спорту та побажав побільше спортсменів – представників області – на Олімпійських іграх. Своєю чергою представники Волині поінформували профільного міністра та керівника НОК України про стан і перспективи розвитку спортивної інфраструктури області, а також рівень підтримки спортсменів – вихідців регіону.

 

Під час зустрічі зі спортивною громадськістю області Вадим Гутцайт окреслив пріоритети у спортивній сфері. Серед основних завдань він зазначив про необхідність збереження спорту, розвиток дитячого спорту, підтримку спортсменів і тренерів, залучення тренерів до популяризації різних видів спорту та залучення до рухової активності побільше громадян, а також розширення спортивної інфраструктури, зокрема ДЮСШ.

Президент НОК України поінформував громадськість про те, що наразі українські спортсмени вже здобули 36 ліцензій на Олімпійські ігри-2024 у Париж. При цьому лідер олімпійського руху зауважив, що вже треба думати про підготовку до наступних Ігор.

«Якщо зараз не займатися спортом, не розвивати інфраструктуру, не вкладати грошей у дітей, то після війни, після перемоги, ми втратимо спортивний потенціал. Нам треба вже думати про Ігри у 2028 році в Лос-Анджелесі», - наголосив Вадим Гутцайт.

Він відповів на всі питання, що прозвучали від учасників зібрання, та запевнив, що спорт в Україні буде розвиватися на всіх рівнях.

Медіа