На Черкащині школярів заохочують до спорту через активності та перегляд мультфільма
22 Вересня 2023 Поділитися
На Черкащині школярів заохочують до спорту через активності та перегляд мультфільма

Олімпійський урок продовжується у навчальних закладах Черкащини. Обласне Відділення НОК України шукає та впроваджує різні оригінальні форми подачі інформації для різних вікових категорій. Головна мета – аби діти зрозуміли цінності та важливість спорту, залучити їх до рухової активності.

З нагоди Європейського тижня спорту #BeActive Олімпійський урок у Черкаській спеціалізованій школі № 18 пройшов у стилі «Малих олімпійських ігор». Це один із наймасштабніших заходів, участь в якому взяло майже 200 школярів.

У програмі заходу було чимало різноманітних активностей. Учасники мали змогу випробувати свої сили та позмагатися у витривалості й швидкості під час естафет. Гімнасти підготували показові виступи. В урочистій атмосфері відбулося представлення всіх спортсменів навчального закладу. Відділення НОК України в Черкаській області відзначило чотирьох кращих спортсменів олімпійськими подарунками. Школа ж отримала у подарунок комплект м’ячів.

Пів сотні юних вихованців Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву долучилися до майстер-класу із хокею на траві. Такий нестандартний Олімпійський урок організувало відділення НОК України в Черкаській області спільно з Федерацією хокею на траві в Черкаській області. Навчали гри хокею на траві майстри спорту України Ігор Мишечкін та Олександр Музика.

Майстри спорту розповіли підліткам про принципи та особливості гри в такий різновид хокею, про правильне користування ключками та тактику гри, які прийоми допоможуть досягти кращих результатів тощо.

Після практичних тренувань відбувся турнір з хокею на траві пам'яті захисника України Артема Булаша. До змагань долучилися юнаки 2010-2011 років народження у складі шести команд. Олімпійський осередок НОК України відзначив переможців та призерів турніру олімпійськими сувенірами.

Третьокласники Черкаської спеціалізованої школи № 20 під час Олімпійського уроку пізнавали види спорту завдяки тематичному мультфільму, який підготувало обласне відділення НОК України. Бокс, легка атлетика, важка атлетика, спортивна гімнастика, волейбол, кінний спорт, лижний спорт, хокей та інші види спорту демонстрували різні анімаційні герої, які прийшлися школярам до вподоби.

Понад 40 школярів активно обговорювали побачене та розповідали про свої улюблені види спорту. Свої знання про олімпійський рух і спортсменів закріпили вікториною, в якій за правильні відповіді діти отримували подарунки. Традиційно, відповідальний секретар Відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста вручив керівництву школи загальний подарунок, що слугуватиме для занять фізичною культурою всіх учнів закладу.

 «Олімпійський урок покликаний насамперед для того, аби зацікавити дітей різного віку різноманіттям видів спорту та можливостями для фізичної активності і здорового способу життя. Сподіваюся, що завдяки перегляду мультфільму та участі в заході учні долучаться до занять спортом та оберуть найкращий саме для них вид», – підсумував захід Іван Урста.

Медіа