Вадим Гутцайт дав старт Європейському тижню спорту у Володимирі
24 Вересня 2023 Поділитися
Вадим Гутцайт дав старт Європейському тижню спорту у Володимирі

Під час візиту президента НОК України Вадима Гутцайта на Волинь, у місті Володимирі на відновленому стадіоні «Олімп» був проведений Всеукраїнський олімпійський урок в рамках старту Європейського тижня спорту.


Окрім Вадима Гутцайта, почесними гостями свята стали голова Волинської облради Григорій Недопад, міський голова Володимира Ігор Пальонка, голова РВА Юрій Лобач та представник відділення НОК України в Івано-Франківський області Олег Ковальчук.

Після вітальних промов, підняття національного прапора та хвилини мовчання за загиблими воїнами, президент НОК України Вадим Гутцайт здійснив залп стартового пістолета, який символізував про початок Європейського тижня спорту в Україні та Всеукраїнського олімпійського уроку.

Присутні на стадіоні гості заходу переглянули відеозвернення амбасадорів Європейського тижня спорту, видатних олімпійців Ольги Харлан, Олександра Абраменка та Георгія Зантараї, які закликали українців займатись спортом. Після чого всі охочі взяли участь у запальній Олімпійській руханці, яку провів керівник ГО "Молодіжний центр «Креативний світ» Роман Дячок.Розім'явшись, президент НОК України Вадим Гутцайт з іншими почесними гостями свята вирушили на локації з видів спорту, які розвиваються у Володимирі. Всього було представлено 13 таких майданчиків, на яких спортсмени демонстрували свої вміння та навички під час показових виступів:

- легкої атлетики (тренер ДЮСШ Віталій Петрук),
- футболу (тренер ДЮСШ Олег Мельник),
- баскетболу (тренер ДЮСШ Віра Кондисюк),
- паркового волейболу (тренер ДЮСШ Оксана Багницька),
- боротьби вільної (тренер ДЮСШ Леонід Каркушевський),
- боксу (тренер ДЮСШ Юлія Семко),
- карате (тренер Віталій Нестерович),
- художньої гімнастики (тренер ДЮСШ Олена Медведюк),
- бойового гопака (тренер ГО "Шаблезуб" Валентин Стахурський),
- флаг-футболу (голова ГО "Зелений маяк"),
- вуличних танців (тренер Роман Дячок),
- університету третього віку,
- вихованців дитячої художньої школи ім. Миколи Рокицького.

Гості дійства з цікавістю оглянули усі локації, познайомились з керівниками спортивних секцій, а також досягненнями їхніх вихованців. Також делегація відвідала приміщення спортивного комплексу стадіону «Олімп».

На завершення урочистостей в небо запустили повітряні кульки з символікою Олімпійських ігор - п'ятьох різнокольорових кілець, що символізують п'ять континентів світу.

Медіа