На Олімпійському уроці – львівські ліцеїсти
25 Вересня 2023 Поділитися
На Олімпійському уроці – львівські ліцеїсти

На спортивних майданчиках ліцею № 8 Львівської міської ради було по справжньому святково та гамірно. Загальношкільним спортивним святом з нагоди Всеукраїнського Олімпійського уроку #BeActive розпочалася низка фізкультурно-масових заходів для учнів різних вікових груп з популяризації здорового способу життя, зміцнення ментального здоров’я, збагачення знань з історії Олімпійських ігор та олімпійського руху, поширення європейських цінностей.

Відтак початок Олімпійського тижня-2023 ліцеїсти розпочали із шикування учасників та учасниць змагань, виконання Гімну України й привітання від директорки навчального закладу Оксани Курської та почесних гостей свята. В гості до ліцею № 8 ЛМР завітали голова відділення НОК України у Львівській області, член НОК України Юрій Турянський, голова регіонального відділення Олімпійської Академії України Оксана Вацеба й уславлені львівські олімпійці: заслужений майстер спорту України з фехтування, учасниця Ігор Оліміпади-2012 Ксенія Пантелєєва та майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, учасниця Ігор Олімпіади-2020, стипендіатка НОК України Тетяна Кіт.

Відкриваючи свято Юрій Турянський наголосив на особливостях проведення Олімпійського уроку-2023 в рамках Європейського тижня спорту #BeActive. Під орудою вчителів фізичної культури Віри Олеськевич і Людмили Локайчук та активної підтримки вболівальників, свої нагороди виборювали вісім команд учнів та учениць 5-6-х класів. Справжні емоції вирували під час різноманітних естафет: стрибкової (вправи з обручами, бар’єром і м’ячем), бігової (вправи зі скакалкам) й на координацію рухів (вправи з воланами та бадмінтонними ракетками). Фінальна естафета визначила переможців, серед яких виявилися учні 6-А класу, які й отримали з рук почесних гостей свята та львівських олімпійців тематичні олімпійські щоденники від НОК України.

Програма свята продовжилася товариською грою з волейболу між командами учнів одинадцятих класів. Справжньою підтримкою стали гімназистки-восьмикласниці, які вразили присутніх своїм показовим виступом з черлідингу.

Медіа